Yolların Yeni Firması, Adıyaman ANKA Turizm

/ 31 Mayıs 2020 / 4.022 / yorumsuz
Yolların Yeni Firması, Adıyaman ANKA Turizm

ADIYAMAN’IN YENİ YÜZÜ ANKA TURİZM

Şüphesiz ki Türkiye otobüs sektörünün en önemli merkezlerinden olan Adıyaman, yepyeni 4. yerel firması olan Adıyaman ANKA Turizm’in açılış heyecanını yaşıyor.
Adıyaman’da otobüs kooperatifcileri ve bireyselcileri tarafından ortak olarak açılacak olan ANKA TURİZM yolcularına farkı yaşatacağını sözünü veriyor.

Adıyaman’dan Türkiye’nin bir çok iline sefer düzenleyecek olan firma, yeni açılmasına rağmen Doğu firmalarının çoğunun sefer düzenleyemediği Ege ve Akdeniz bölgesine de sefer düzenleyecek.
Başlıca hatlar şöyle; İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,Adana,Mersin,Trabzon,Bursa,Diyarbakır hatlarında hizmet verip birçok ara durakla beraber Türkiye’nin hemen hemen bütün illerine yolcularını taşıyacak.

Firmanın başında Ahmet Taş ,Genel Müdür Cengiz Koca ve diğer ortaklar Ömer Ateş, Bekir Aktoprak, İrfan Torunoğlu ve Turgut Mutlu’nun olacağı, Adıyaman’nın büyük bireyselcileri ile beraber 20 ye yakın araçaları ile Adıyaman halkının hakettiği hizmeti vereceklerini ifade eden
firma yetkilileri açılış tarihi için temmuz ayının bulmayacağını ve şuan araç giydirmelerinin ve yazıhane tadilatlarının devam ettiğini ifade edip açılış için ünlü bir sanatçımız ile anlaşıp
Adıyaman Rabat Hotel’de büyük bir açılış planladıklarını fakat covid-19 süreci sebebiyle bu etkinliğin iptal olduğu belirtildi.

Adıyaman halkına yeni firmalarının Ulaşımın Sesi olarak hayırlı olmasını temenni ederiz.

Yorum yaz