Muş Ovası Turizm, İsmail Ayaz Turizm ile Güçlerini Birleştiriyor !

/ 19 Nisan 2020 / 1.967 / yorumsuz
Muş Ovası Turizm, İsmail Ayaz Turizm ile Güçlerini Birleştiriyor !

ES ES İSMAİL AYAZ

Babasının şehit olması üzerine onun adını alan İsmail Ayaz, o zamanlar Türkiye’ye yeni gelen Mercedes’lerden 1-2 tane alarak şehirlerarası otobüsçülüğe adım atmıştır.

Kendi adına oluşturduğu firmasını, Eskişehir merkez yaparak, Bursa ve İstanbul arası seferleri ile işletmeye başlamıştır. 1962 yılında ise kendi adına oluşturduğu “Ayaz Turizm” acente belgesini alarak şehirlerarası ve yurt dışı turlarına başlamıştır.

Yarım asırlık hizmetinden sonra firma finansal zorluklar sebebiyle Temmuz 2018 de Eskişehir’de yerel servis taşımacılığı yapan ÖZBERKAY TURİZM ile anlaşır ve araçların üzerinden İSMAİL AYAZ ismi silinir. 6 ay kadar kısa bir süre sonra tekrardan firma revize olur ve Ocak 2019’da Ege Bölgesinin güçlü firması PAMUKKALE ile ÖZBERKAY işbiriğine gidilir.Tekrardan eski kaderini yaşayan firma PAMUKKALE ismi ve otobüsleri  adı altında hizmet vermeye başlar.

Ancak tekrardan Es Es İsmail Ayaz olarak ara ara hizmet vermeye devam eder.

 

 

YEŞİL MUŞ OVASI TURİZM

1974 senesinde MUŞ merkezli kurulan firma, kurulduğu günden beri kaliteyi ve hizmeti ilke edinen deneyimli ve güleryüzlü personelliyle ” ARTIK MİSAFİRİMİZ DEĞİL EV SAHİBİSİNİZ ” sloganı ile de bölgesinde lider konumundaki firmalardandır.

Son zamanlardaki gelişimi, hizmeti ve büyüyen filosuyla bölgesinde güçlü konuma gelen Yeşil Muş Ovası, Hedeflerini büyütmeye başlamıştır.

Yeşil Muş Ovası Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Harun Özkan’ın Açıklamaları bu şekildedir;

Eskişehir’in güçlü ve köklü isimlerinden İsmail Ayaz Turizm ile güçlerimizi yönetim olarak birleştirme kararı almış bulunuyoruz.

birleşme ise bu şekilde olacaktır, Yeşil Muş Ovası Turizm yine aynı seferlerine araçlarıyla devam edecektir. Sadece Es Es İsmail Ayaz Turizm’in yönetiminde yer alarak yatırımlarımızı daha üst seviyeye çıkaracağız.

Sefer bilgilerimizi virüs olayları bittikten sonra www.ulasiminsesi.com aracılığıyla duyuracağız.

Yollara Hayırlı Olsun…

Yorum yaz