Best Van’ın Yeni Değerlisi “ZÜMRÜT”

/ 5 Haziran 2021 / 1.264 / yorumsuz
Best Van’ın Yeni Değerlisi “ZÜMRÜT”

Karayolu yolcu taşımacılığı şirketi Best Van, yaptığı yeni otobüs yatırımlarıyla filosunu gençleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 2021 yılı için 45 milyon TL’lik 15 adet Mercedes-Benz Travego model otobüs alımı gerçekleştirdi.

Best Van, bu yılda geleneğini bozmadı ve satın alınan araçların biri değerli taşlardan ilham alınarak tasarlandı. Siyah İnci, Gümüş Ay, Altın Yıldız ve Yakut’tan sonra değerli taş serisinin beşincisi olan “Zümrüt” sektör paydaşlarının ve basın mensuplarının yoğun katılımı ile İstanbul’da düzenlenen lansman yemeğinde tanıtıldı.

Best Van CEO’su İrem Bayram lansman töreninde yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin en genç filosuna ve en mutlu yolcularına sahip olmak” misyonuyla 1989 yılında Van ve Bitlis merkezli olarak çıktığımız bu yolda, geldiğimiz noktada, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun en çok tercih edilen otobüs firması olmanın, haklı gururunu yaşıyoruz. Tahmin edersiniz ki içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte, 2021 yılı için planlamış olduğumuz 15 adet Mercedes-Benz Travego yatırımını yapmak kolay bir karar değildi. En büyük motivasyonumuz, ülkemiz turizmine olan güvenimiz, genç nüfusumuz ve gülümsemelerini bizden eksik etmeyen yolcularımız oldu.” dedi.

1989 yılından beri Türkiye şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığının yanı sıra, Irak, İran, Gürcistan ve Türkiye arasında da karşılıklı tarifeli seferler düzenlemekte olan Best Van, yeni yatırımıyla 85 olan filo araç sayısını gençleştirerek korudu.

Lansman törenine Best Van YKB Arslan Bayram, Best Van CEO’su İrem Bayram ve firma yetkililerinin yanı sıra, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler Satış Pazarlama Direktörü Uğur Erdinç, Finansal Hizmetler Satış Koordinatörü Kemal Üşenmez, Satış Sonrası Hizmetler Filo Koordinatörü Hüseyin Helvacı, Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Üyeleri Sabri Şaran ve Özgür Acar, Mengerler Genel Müdürü Güven Onan ve Otobüs Satış Müdürleri Günay Eren ve Hüseyin Tilki, Koluman Otobüs Satış Müdürleri Fevzi Kaplan ve Şafak Şimşek, UHS Sigorta YKB Ümit Hoşdil, Setcom Yazılım YKB Cevdet Kaya ve Pazarlama Müdürü Ergün Ilgaz katıldı.

Yorum yaz