41 YENİ ÖZELLİKLİ İLK TRAVEGO TESLİM EDİLDİ!

/ 17 Mart 2021 / 965 / yorumsuz
41 YENİ ÖZELLİKLİ İLK TRAVEGO TESLİM EDİLDİ!

2021 senesi için 41 tane yeni özellik tanıtan Mercedes-Benz mart ayı itibari ile Travego ve Tourismo model otobüselerini teslim etmeye başladı.

41 kere maşallah diyeceğimiz bir paket sunan Mercedes Benz, 2021 senesinin tabiri caizse yıldız senesi olacağını sene başından belirtmişti. İşte o belirtilerin ilk adımları atılmaya başlandı. Yeni özelliklere sahip Tourismo model otobüslerin teslimatları geçen hafta itibari ile başlanmıştı fakat peronların kralı Travego için aynısı geçerli değildi. Süpriz bir hamle yaparak bir anda kendimizi teslimatında bulduğumuz Antalya’nın yerel firması Güney Akdeniz Seyahat 2 adet yeni özelliklere sahip otomatik vites Mercedes Benz Travego 16 SHD model otobüsü satın alarak Türkiye’de bir ilke imza atarak ismini tarihe not düşürmeyi başardı.

Gerçekleşen teslim töreniyle birlikte Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban yeni araçlarını Güney Akdeniz Seyahat yetkililerine teslim etti.

Bu aracın sizler için en özel pozlarını bulabileceğiniz forum adresimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz. Ayrıca sizler içinde otobüslerin inceleme videosu da YouTube kanalımız Sadece Otobüs kanalında! Videoya https://www.youtube.com/watch?v=BnxJVdiM4sE&t=332s linkinden de ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz